טיפ טבעי להקלה על אלרגיה

עודכן ב: פבר 29


האביב מתחיל והכול פורח מסביב 🌸🌼🌻🌺🌹 הבעיה היא שלפעמים גם אנחנו.... בתקופה האחרונה פונים אליי יום יום ושואלים מה איך אפשר להקל על אלרגיה. קודם כל אתם לא לבד. 20% מאוכלוסיית העולם סובלים מאלרגיות!!

כמה טיפים טבעיים להתמודדות עם אלרגיה: 🏵הימנעו ממוצרי חלב 🏵איכלו את פירות העונה 🏵מנוזלים? השתמשו במי מלח כדי לנקות את האף מדי יום 🏵נקו את הבית בכל הזדמנות גם במקומות שבד"כ פחות מגיעים אליהם. קרדית האבק היא אחד הגורמים השכיחים לאלרגיה. 🏵 מקלחות תדירות יותר. 🏵אני לוקחת איתי בתיק תמיד סימפונוס 2000 (תוסף צמחי המורכב מ- 10 צמחי מרפא - 100% טבעי - כשר - באישור משרד הבריאות) כשאני מרגישה שהתעטשויות הופכות למרובות אני מייד לוקחת כפית מהסירופ להרגעה. לפרטים נוספים ורכישה של הסימפונוס 2000 לחצו כאן.

היום החלטתי להביא לכם את ד"ר ג'וד, היא האישה שאני לומדת ממנה הכי הרבה על רפואה טבעית, רפואה סינית רפואה יפנית ורפואת המזרח. דוקטור ג'וד היא DAOM, MSom, LAc דוקטור לאקופונקטורה ורפואת המזרח


#תרופותסבתא #אלרגיות #שירלטבע

רוצה לקבל במתנה 10 טיפים לרפואה מונעת ע"פ רפואת הרמב"ם
ולהירשם לרשימת התפוצה שלנו

ליצירת קשר: 054-9940178, ניתן גם בהודעות SMS, שיר לטבע - משה דיין 131 תל אביב

  

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Basic Black
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram Social Icon

עקבו אחרינו

 בריאות ע"פ רפואת הרמב״ם

 נשים הרות, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ עם הרופא. 
התכנים המוצעים באתר והמוצרים הינם אינפורמטיביים בלבד ואינם מהווים התוויה רפואית.

 לדרכי הזמנה, משלוחים ונקודות מכירה ניתן ללחוץ כאן

המידע המופיע באתר הינו מידע כללי, לצרכי העשרה, אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת הוס טבע, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של חברת הוס טבע אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי.
ההסתמכות על המידע המפורט באתר היא באחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מומסך טרם רכישת מוצר כלשהו.