ארוחת הבוקר המושלמת

עודכן ב: 26 פבר 2020


המשפט שהכי מוביל אותי מרפואת הרמב"ם "יהיו מזונותיך תרופותיך" כך אני נוהגת בחיי ומשתדלת לאכול כל מה שבאמת מזין והכי קרוב למה שאלוהים ברא הרמב"ם אמר לאכול בהתאם לעונות השנה ולייבול הטיפ שלי הוא לארוחת הבוקר

ארוחה שכולה מזינה בריאה מלאה בויטמינים ומינרלים ארוחת בוקר פירות בהתאם לפירות העונה בחורף בדרך כלל פירות הדר או תפוח אגס ובננה בקיץ אפרסק, מנגו, בננה או כל מה שיש לי זמין באותו רגע כדי שהארוחה תהיה מושלמת אני מוסיפה גרנולה משיבולת שועל שמורידה את הכולסטרול מעכבת ספיגת סוכר בדם, בריאה מאוד. בעיקר עוזרת לנו לשבוע בלי לאכול יותר מדי. כמובן שאם אתם נוהגים לשתות בבוקר שייק פירות עם ירקות יש לזה מעלה גדולה יותר עבור אנשים שאין זמן, עובדים במשרד ועוד... ארוחת פירות היא פשוט פתרון רצוי ומושלם!!!


ההמלצה אינה מהווה התוויה רפואית. הכרתן כבר את המסטיק התימני כל הפרטים בלינק הבא: https://www.youtube.com/watch?v=UifAClrdQLI שיהיו מזונותיכם תרופותיכם בלבד!!!


25 צפיות0 תגובות
רוצה לקבל במתנה 10 טיפים לרפואה מונעת ע"פ רפואת הרמב"ם
ולהירשם לרשימת התפוצה שלנו

 נשים הרות, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ עם הרופא. 
התכנים המוצעים באתר והמוצרים הינם אינפורמטיביים בלבד ואינם מהווים התוויה רפואית.

 לדרכי הזמנה, משלוחים ונקודות מכירה ניתן ללחוץ כאן

המידע המופיע באתר הינו מידע כללי, לצרכי העשרה, אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת הוס טבע, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של חברת הוס טבע אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי.
ההסתמכות על המידע המפורט באתר היא באחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מומסך טרם רכישת מוצר כלשהו.

  

 בריאות ע"פ רפואת הרמב״ם

  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram Social Icon

עקבו אחרינו

ליצירת קשר: 054-9940178, ניתן גם בהודעות SMS, שיר לטבע - משה דיין 131 תל אביב