טרנד הדיאטה צום לסירוגין 8/16 ומה הקשר לרפואת הרמב"ם?הטרנד שכבש את עולם הדיאטות 8/16 משמעו 8 שעות מהיממה אוכלים ו 16 שעות נחים מארוחות. איך כל זה קשור לרפואת הרמב"ם?

הרמב"ם שכתב 10 ספרי בריאות, שעסקו ברפואה מונעת וטיפולית המליץ בין היתר על שעות הארוחות וההקשבה לגוף ולהורמוני הרעב והשובע ואת ארוחת הבוקר המליץ לאכול 3-4 שעות מהרגע שמתעוררים כשמגיע הרעב הצודק והמליץ להפסיק לאכול 3-4 שעות לפני השינה כדי שמערכת העיכול תוכל לנוח והגוף יוכל לרפא את עצמו והכי חשוב להקפיד על שמונה שעות שינה (שליש מהיממה) כך יוצא ש - 8 שעות +- מהיממה אנחנו אוכלים, ובשאר הזמן מאפשרים לגוף מנוחה וזמן ריפוי. לרוב אני מתחילה את ארוחת הבוקר שלי בשעה 11 ומסיימת עם ארוחת הערב סביב השעה 19:00 וכך גם חיו בעבר במשך אלפי שנים. יצאו לעבודה בבוקר חזרו לאכול ארוחת בוקר חזרו מהעבודה בצהריים לארוחת הצהריים וחזרו מהעבודה לארוחת הערב 3 ארוחות ביום וכל הארוחות היו מזינות ועל פי הטבע. כשאני שיניתי את אורח חיי לטובת רפואת הרמב"ם גם ירדתי 9 קילו גם נעלמו הצרבות וגם נעלמה האסטמה של העור כשמאפשרים לגוף ריפוי, הגוף מרפא את עצמו!!! ממליצה לכם לנסות ולספר לי איך אתם מרגישים עם השינוי


250 צפיות0 תגובות
רוצה לקבל במתנה 10 טיפים לרפואה מונעת ע"פ רפואת הרמב"ם
ולהירשם לרשימת התפוצה שלנו

 נשים הרות, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ עם הרופא. 
התכנים המוצעים באתר והמוצרים הינם אינפורמטיביים בלבד ואינם מהווים התוויה רפואית.

 לדרכי הזמנה, משלוחים ונקודות מכירה ניתן ללחוץ כאן

המידע המופיע באתר הינו מידע כללי, לצרכי העשרה, אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת הוס טבע, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של חברת הוס טבע אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי.
ההסתמכות על המידע המפורט באתר היא באחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מומסך טרם רכישת מוצר כלשהו.

  

 בריאות ע"פ רפואת הרמב״ם

  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram Social Icon

עקבו אחרינו

ליצירת קשר: 054-9940178, ניתן גם בהודעות SMS, שיר לטבע - משה דיין 131 תל אביב